płytki Nowy Sącz glazura Nowy Sącz ceramika Nowy Sącz

Usługi

TRANSPORT

Zakupy wyposażenia łazienek, płytek, ceramiki czy mebli z reguły wiążą się z koniecznością przewiezienia dużych i ciężkich ładunków. U nas nie muszą się Państwo o to martwić. Zapewniamy solidny i bezpieczny transport własnym samochodem. Naszym Klientom oferujemy bardzo korzystne warunki uzależnione od wielkości zakupów w wielu przypadkach transport ten jest bezpłatny a w pozostałych przypadkach obliczany jest indywidualnie.

 

więcej
PROJEKTOWANIE

Marzysz o pięknej łazience?

Porozmawiaj z naszym projektantem, który pomoże Ci zaaranżować Twoją łazienkę. Dzięki doświadczeniu i fachowej obsłudze, droga do wymarzonej łazienki jest prosta. Wystarczy przynieść wymiary pomieszczenia a nasi projektanci przygotują da Ciebie aranżację oraz pomogą dobrać płytki, ceramikę, armaturę oraz  całe wyposażenie łazienki,    przez co z łatwością  spełnisz swoje marzenia o pięknej łazience. 

POBIERZ SZABLON Z WYMIARAMI NIEZBĘDNYMI DO PROJEKTOWANIA

ZASADY POSTĘPOWANIA PRZY PROJEKTOWANIU GRATIS

więcej
WYPOŻYCZANIE PRÓBEK

Podczas podejmowania decyzji o doborze materiałów do swojego wnętrza istotną rolę odgrywają miedzy innymi  oświetlenie, kompozycja z innymi materiałami oraz wiele innych czynników, które mogą okazać się trudne do odtworzenia jako całość poza miejscem ich końcowego montażu. Dlatego w celu ułatwienia dopasowania elementów zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia próbek oraz wzorników płytek ceramicznych . W ramach tej usługi możemy udostępnić za kaucją każdą płytkę czy dekor znajdujące się w naszym salonie oraz w miarę możliwości zorganizować próbki produktów dostępnych na zamówienie.

PANEL MULTIMEDIALNY

Dla naszych Klientów którzy nie mają jeszcze pomysłu na swoją wymarzoną łazienkę i poszukują inspiracji przygotowaliśmy na naszym salonie specjalny dotykowy panel multimedialny . W panelu tym klienci mogą przejrzeć wykonane dotychczas przez naszych projektantów projekty i aranżacje.

Dodatkowo umieściliśmy w nim również bazę najciekawszych aranżacji producentów w podziale na różne kategorie, które pomogą na pewno w pierwszym wyborze stylu czy kolorystki.

Panel multimedialny  posiada dostęp do naszej strony internetowej , gdzie klienci będąc w naszym salonie mogą również przejrzeć zamieszczone na niej aranżacje, projekty i filmy oraz zapoznać się z naszą ofertą.

ORGANIZACJA MONTAŻU

Oferujemy Państwu pełne wyposażenie do łazienek i wszystko co do nich niezbędne. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w ich instalacji proponujemy również profesjonalny montaż wybranych produktów (kabiny prysznicowe, ceramika, baterie), z każdym klientem umawiamy się na montaż w dogodnym dla niego terminie.

W przypadku gdy nasi klienci i nie posiadają wykwalifikowanej ekipy do prac zwiazanych z wykonaniem całej łazienki czy innych pomieszczeń, polecamy skorzystanie z usług firm wykonawczych z nami współpracujących. Wystarczy zapytać a my podamy kontakty w celu umówienia się na spotkanie na którym zostanie omówiony zakres prac oraz  dokonana wycena całej usługi. Ceny montażu uzależnione są od rodzaju produktu i producenta. 

ZAKUPY NA RATY

W naszym Salonie Łazienek  Glazura Ekspert mogą Państwo szybko i wygodnie uzyskać pełne lub dodatkowe finansowanie kupowanych produktów. Zdajemy sobie sprawę , iż końcowe urządzanie i wyposażanie domu czy mieszkania to moment w którym czasami brakuje już w domowym budżecie środków na wymarzony zakup wyposażenia. Dlatego we współpracy z takimi bankami jak Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole proponujemy zakupy ratalne na  atrakcyjnych warunkach.

Nasi partnerzy: